Bir varmış bir yokmuş.. Evvel zaman içinde, masal sanat içinde, çocukken dinlediğimiz masallar unutulmaya yüz tutmuşken Songül Bozacı çocuk masal atölyeleri yapmaya başlamış.
Eğitmen tarafından interaktif olarak anlatılacak masalın bitiminde masalın karakterleri yaratıcı drama yöntemi kullanılarak canlandırılıcaktır. Canlandırmaların sonrasında çocuklar masalın resmini çizerek yaratıcılıklarını masal ve sanat yoluyla geliştireceklerdir. Katılım kontenjanla sınırlı olup detaylı bilgi ve kayıt için info@atolyebun.com adresine mail atabilirsiniz.

Eğitmen Songül Bozacı Hakkında :
Songül Bozacı öğrencilik yılları boyunca sanata ilgi duydu. Tiyatro ve folklor ekiplerinde yer aldı. Üniversite yıllarında Mask-Kara Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı. Sokak tiyatrosu ve çocuk oyunlarında yer aldı. Finans sektöründe çalıştı ve bu sektörde çalıştığında sanata ve çocuklara yönelik çalışmalarda yer almak istediğini canı gönülden fark etti. 2008 yılından itibaren Yaratıcı Drama alanında çocuklarla çalışmaktadır. 2012 yılında İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali’nin koordinatörlük sürecini yönetti. Farklı festivallerde, projelerde, Yaratıcı Drama ve Sanat Atölyelerinde eğitmen olarak yer aldı. 2013 Eylül ayından itibaren Fama’nın Evi Hikaye Anlatıcıları ile birlikte hikaye ve masal eğitimlerine ve anlatımlarına devam etmektedir. Çağdaş Drama Derneği’nin Yaratıcı Okuma Birimi katılımcılarındandır. Songül Bozacı; Yaratıcı Drama Eğitmeni, Koordinatör ve Hikaye Anlatıcısı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Evvel Zaman İçinde, Masal Sanat İçinde – Songül Bozacı
Tarih : 14 Mayıs Cumartesi 12.00-13.00
Yaş Aralığı : 5-11 yaş
Atölye Ücreti : 40 TL

Adres: Atölye Bun

Merkez Mah.Sanayi Caddesi, Turin İş Merkezi, No:3-11-B, Kağıthane | İstanbul, 34415 Kâğıthane.

Ayrıntılı bilgi için: Facebook